WYGRAWERUJ.PL


Idź do treści

Oferta
Szanowni Państwo,

firma
wygraweruj.pl oferuje usługę grawerowania oraz wycinania laserowego, w technologii CO2 jak i częściową produkcję gotowych produktów, takich jak na przykład:

-
podświetlane loga na plexi w technologi LED.

- personalizowane kalendarze oraz artykuły biurowo szkolne

- wizytówki, kartki okolicznościowe, zaproszenia, dyplomy

- oraz nietypowe artykuły z drewna (świat drewna)


Oferujemy grawer na wszelkiego rodzaju podłożach:


skóra, winyl, papier, drewno, metale anodowane i powlekane, plastik, szkło, plexi itp.

Nasze atuty:


Główną zaletą naszej maszyny jest nie tylko jej prędkość oraz dokładność do 0,1 mm, ale przede wszystkim rozmiar stołu pracy, który wynosi 120cmx80cm , co pozwala grawerować / wycinać nawet największe powierzchnie.

Co grawerujemy ? Co wycinamy ?


Możliwości są nieograniczone i tak naprawdę liczy się tylko Państwa inwencja twórcza. Grawerujemy i personalizujemy praktycznie wszystko od kalendarzy, po notesy, wizytówki, dyplomy, teczki itd. Po więcej przykładów zapraszamy do naszej galerii produktów.

Czym się wyróżniamy ?


Wyróżniają nas przede wszystkim krótkie czasy realizcji oraz bardzo konkurencyjne ceny. U nas nie ma znaczenia czy chcecie Państwo wygrawerować samo logo a może logo wraz z nazwiskiem, gdzie każda sztuka produktu będzie nosiła inne dane personalne, my mamy na to jedną cenę !!!!!!

Jednocześnie przy każdym zamówieniu lub też zapytaniu wykonujemy gratisowe wzory na Państwa materiale, tak abyście Państwo sami sami ocenili czy logo, czy też rysunek, będą ładniej wyglądaly w wersji grawerowanej, czy też w wersji wycinanej. Prowadzimy profesionalne doradztwo w tym zakresie.

Ceny i oferta:


W 99 % przypadków, ceny kalkulowane są indywidualnie, gdyż uzależnione są przede wszystkim od ilości sztuk jak i od wielkości powierzchni grawerowanej. Tak więc zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego formularza zapytaniowego.

Stała współpraca :


Naszych klientów zapraszamy również do stałej ciągłej wpółpracy, co wiąże się z korzyściami:

- niższe stałe ceny
-
unormowany cennik
-
stałe ceny niezależnie od powierzchni
-
szybsze czasy realizcji
- RABATY
Powrót do treści | Wróć do menu głównego